O nás

Jsme webová a grafická agentura

Věříme, že díky promyšlenému designu a funkčnímu řešení dokážeme podpořit skvělé myšlenky a zároveň pomůžeme růst (nejen) českým firmám.

Jan Beneš

Art Director

Honzovým cílem je mít stabilně rostoucí agenturu s nejlepším grafickým a webovým zázemím v Česku. Každý den dbá na to, aby všechny výstupy z rukou kolegů naplňovaly nejen estetickou, ale i funkční stránku věci.

Jan Beneš

Jakub Michl

CEO

Jakub se do projektů často zapojuje jako strategy designér, jeho zkušenosti a znalosti pomáhají naplnit obchodní cíle klientů. Dále pak dbá na všechny aspekty firmy od motivace lidí až po kvalitu realizace jednotlivých zakázek.

Jakub Michl

Jak se z nás stala jednička pro weby a grafiku na západ od Prahy.

Stojíme si za svým, víme, co děláme. Spoléháme se na dobrou strategii. Od začátku věříme, že díky skvělému designu a funkčnímu řešení klienti dosáhnou svých cílů. Náš propracovaný proces založený na design thinking přístupu pomáhá realizovat i ty největší výzvy. I díky tomuto přístupu jsme získali 8× ocenění na prestižní soutěži Web Top 100. Z toho 1× zlatá a 3× stříbrná medaile.

Projděte si náš postup detailně

Není to náhoda, ale chuť a zápal to dělat dobře.

Od začátku vše děláme tak, jako bychom za to měli sami zaplatit. Kvalitu máme na prvním místě a to ovlivňuje naši každodenní činnost. Baví nás tvořit věci poctivě a se zápalem. Tvořit nás baví. A klienty to baví s námi.

Mrkněte na naši práci

tym

Příběh plameňáka v B&M

Plameňák naší firmu doprovází již od prvopočátků. Proč zrovna plameňák? Chtěli jsme růžového maskota, jenže prasátko to asi nebude, že? :-) Nějakou dobu jsme hledali, až jsme kápli na plameňáka a stal se tak naší nedílnou součástí. Mimo jiné nám každý den pomáhá dohlížet na kvalitu práce.

Plameňáka se nám povedlo tak zpopularizovat, že hashtag #flamingo má nyní na instagramu 4 500 000 příspěvků.
#flamingo #pinkrules


Bez tohohle by to u nás prostě nešlo

check

Jsme parťáci

Partnerský přístup jako číslo jedna. Nenecháme nikoho ve štychu. Ani klienta, ani kolegu. Naše práce je naším posláním a vždy do ni dáváme něco navíc.

check

Jsme odborníci

Profesionálové, kteří mají společnou touhu dělat skvělé věci. Vzděláváme se, posouváme, školíme a pořádáme konference. #pinkrules

check

Máme jasnou vizi

Chceme být nejuznávanější agentura v ČR na weby a grafiku. Promyšleným designem a funkčním řešením předáváme světu skvělé myšlenky a podporujeme růst (nejen) českých firem.


Pár čísel o nás

14

Let na trhu

18

mil. roční obrat

20

Stálých kolegů

14

Uspořádaných konferencí

Špičkový web dodáme i vám

Pošlete nám poptávku.

Štefan Dorko
Account Manager

stefan.dorko@b-m.cz
+420 601 380 307