LOGO

Grafický servis vám ušetří stres
a starosti při zadávání a ladění grafiky.

8 z 10 marketérů řeší pozdě odevzdanou práci grafika a na to navázané problémy. Vy mezi ně patřit nemusíte.

Chci grafiku bez komplikací

Začněte zadávat grafiku do Beneš & Michl a získejte tak klid a jistotu v termínech a rozpočtech.

 • Grafické výstupy v pevně daný termín
  Díky našemu propracovanému systému plánování, efektivní komunikaci a široké zastupitelnosti můžete se stanovenými termíny počítat.
 • Garance jednotného grafického stylu
  Naší práci předchází pečlivé zaškolení do grafického manuálu (pokud jej nemáte, připravíme jej). Na vše navíc dohlíží garant grafického stylu. Všechny vaše materiály tak mají jednotný vizuální styl a vy působíte profesionálně a důvěryhodně.
 • Svoboda v zadávání díky fixnímu paušálu
  Zapomeňte na schvalování ceny každé objednávané zakázky u svého šéfa. Zvolte si měsíční paušál v takovém rozsahu hodin, který vám bude vyhovovat. Stačí jedna rámcová smlouva a máte po starostech. Nevyčerpané hodiny vám navíc jednoduše v rámci čtvrtletí převedeme do dalšího měsíce.

Ochutnávka toho, co umíme

Jsme generální grafické studio pro FC Viktoria Plzeň

Generální grafické studio pro FC Viktoria Plzeň

Grafická řešení
Dlouhodobá správa grafiky MetLife

Dlouhodobá správa grafiky MetLife

Grafická řešení
Logo a značka Zlatá kráva

Logo a značka Zlatá kráva

Grafická řešení
Redesign loga Dajbych

Správa grafiky pro autosalon Dajbych

Grafická řešení

Příběh Jardy, který málem vyhořel a přišel o práci.

Jaroslav, marketér ve firmě s mezinárodní působností, který měl na starosti všechny marketingové aktivity pro český trh. Při přípravě grafiky pro jednotlivé projekty využíval externích dodavatelů. Na každý typ grafiky měl jiného designéra.

Tento systém mu fungoval až do té doby, než vedení společnosti začalo vyžadovat jednotný vizuální styl. Jaroslav měl problém se sjednocením jednotlivých výstupů od různých grafiků. Navíc se díky neustálému ladění začaly termíny dodání posouvat, což mělo přímý vliv na spouštění kampaní i větších projektů. Vše se odkládalo a odkládalo.

Jaroslav měl náhle dvojnásobné množství práce, velké problémy s vedením i grafiky, a z neustálého řešení komplikací byl v neustálém tlaku a stresu. Vyhoření na sebe nenechalo dlouho čekat.

Začněte řešit grafiku s námi a vyřešte komplikace s grafikou jednou pro vždy!

Zjistit podmínky grafického servisu

Klienti, kteří nám dlouhodobě důvěřují

S grafickou agenturou Beneš & Michl spolupracujeme dlouhodobě jak na aktuálních, tak i celosezónních grafických výstupech. Výhodou je možnost realizace od počátečního návrhu, přes konzultace až po finální produkt. Oceňuji rovněž flexibilitu spolupráce. Veškeré procesy jsou sjednocené a nastavené tak, že máme detailní přehled včetně měsíčních reportů.

Václav Hanzlík
Ředitel komunikace
FC Viktoria Plzeň

Rozdíl vnímám v tom, kolik času jsem osobně trávil dohledem nad estetickou a technickou kvalitou výstupů a který nyní mohu s klidným svědomím věnovat dalším projektům. Příjemným standardem je konstruktivní přístup celého týmu B&M, pečlivě odvedená grafická práce a dodržování daných termínů.

Kamil Šléška
Marketingový ředitel
Clean4you

Klienti, kteří nám dlouhodobě důvěřujíNechte si připravit nabídku na grafický servis od Beneš & Michl.

Stačí pouze vyplnit tento krátký formulář. Následující pracovní den se s vámi spojí náš zástupce a připraví vám na míru připravenou nabídku.

 • Grafika bez komplikací
 • Jednotný vizuální styl
 • Rozpočty pod kontrolou
 • Efektivní komunikace
 • Garance spokojenosti

sipka